Centrálne riešenia pre Vašu budovu

Kanálové jednotky Tion rady ECO, EXT inštalované do vzduchotechniky určené na centrálne zabezpečenie dekontaminácie a čistenie vzduchu

Untitled
Kanálové jednotky Office

Príklad použitia kánálovej jednotky Tion Eco 400 v kancelárskych priestoroch s centrálnym rozvodom vzduchu. Riešenie je možné použiť v uzavretom systéme ako recirkulátor ale aj v otvorenom systéme na prívodnom vzduchu zo vzduchotechnickej jednotky.

Tion B

Kánálové jednotky Tion B pre centrálnu vzduchotechniku určenú do medicínskych priestorov

Tion Eco

Závesný kanálový systém určený pre medicínske zariadenia. Dekontaminátor vzduchu od vírusov, baktérií, mikroorganizmov, plesní a čistič vzduchu od prachových častíc PM 2,5 až PM 10 vhodný pre všetky triedy čistoty vrátane A a B.

Tion Ext

Podlahový kanálový systém určený pre medicínske zariadenia. Dekontaminátor vzduchu od vírusov, baktérií, mikroorganizmov, plesní a čistič vzduchu od preachových častíc PM 2,5 až PM 10 vhodný pre všetky triedy čistoty vrátane A a B.

Tion Eco

Podlahový kanálový systém určený pre medicínske zariadenia. Dekontaminátor vzduchu od vírusov, baktérií, mikroorganizmov, plesní a čistič vzduchu od preachových častíc PM 2,5 až PM 10 vhodný pre všetky triedy čistoty vrátane tried A a B.

Tion B laminárne stropy

Laminárne stropy a bunky určené pre operačné sály

Tion B Lam 1

Laminárny strop určený pre operačné sály pre vytvorenie obzvlášť čistých zón so zvýšenými požiadavkami na čistotu vzduchu ( triedy A a B ).

Tion B Lam bunka

Laminárna bunka určená pre operačné sály a stoly menšieho rozsahu napr. pre jednodňové chirurgické zákroky a s požiadavkami na čistotu vzduchu ( triedy A a B ).

Tion B Lam stĺp

Stl'p spätného vetrania pre Tion B Lam 1 určený pre systém uzavretého vetracieho recirkulačného cyklu.

Tion Ext

Kanálová jednotka určená špeciálne pre reštauračné zariadenia a jedálne. Čistí vzduch od zápachov, vírusov, baktérií, spôr plesní, mikroorganizmov a prachových častíc PM2,5 až PM10.

Tion Ext Advanced / Ext Pro

Kanálová jednotka určená pre kuchyne na čistenie a dekontamináciu odpadového vzduchu na výťažnej časti VZT. Jednotka je špeciálne vyrobená pre prostredia so zvýšeným obsahom masnoty vo vzduchu. Obsahuje samohasiaci systém na báze implózie ako ochranu pred vznietením masnoty vo VZT systéme.

Tion Ext El

Prídavná kanálová jednotka na odolné nečistoty určená pre kuchyne, fajčiarské salóny a väčšie reštaurácie a jedálne.

Tion Eco Office M

Závesný kanálny systém určený pre administratívne budovy. Vyrábaný v kapacite od 400-1000 m3/hod.Dekontaminátor vzduchu od vírusov, baktérií, mikroorganizmov, plesní a čistič vzduchu od prachových častíc PM 2,5 až PM 10. Odporúčame v boji s COVID 19 - pre Vaše COVID SAVE priestory.

Tion Eco Office L

Závesný kanálny systém určený pre administratívne budovy. Vyrábaný v kapacite od 2200-3300 m3/hod.Dekontaminátor vzduchu od vírusov, baktérií, mikroorganizmov, plesní a čistič vzduchu od prachových častíc PM 2,5 až PM 10. Odporúčame v boji s COVID 19 - pre Vaše COVID SAVE priestory.

Tion Eco Office XL

Podlahový kanálny systém určený pre administratívne budovy. Vyrábaný v kapacite od 4400-27500 m3/hod.Dekontaminátor vzduchu od vírusov, baktérií, mikroorganizmov, plesní a čistič vzduchu od prachových častíc PM 2,5 až PM 10. Odporúčame v boji s COVID 19 - pre Vaše COVID SAVE priestory.
Tion už aj na Slovensku
Prinášame Vám pokročilú filtráciu vzduchu v budovách so značkou Tion
Viac informácií
Tion pre bezpečnejší opene space
Urobte Vaše kancelárske priestory a zasadačky COVID SAVE
Viac informácií
Predošlé
Ďalšie

Nájdite riešenie vetrania Vašich priestorov s COVID SAVE systémom

Tion zariadenia pre COVID SAVE priestory
Bezpečne pred COVID 19
Už ste na pol ceste k tomu aby ste priestory vo Vašej budove urobili COVID SAVE 50%